• łazienki
  • kabiny prysznicowe
  • slideshow javascript
  • szko w kuchni
łazienki1 kabiny prysznicowe2 schody3 szko w kuchni4
image slider by WOWSlider.com v7.6

LustraNajczęściej stosowanym lustrem jest lustro srebrne o grubości 4mm. Wykonujemy lustra na zamówienie w dowolnym rozmiarze. Grubości: 2, 3, 4, 5mm oraz kolorowe: grafitowe, brązowe, grafitowe, niebieskie. Fazowanie, grawerowanie. Lustra według projektu klienta z montażem (wieszanie, przyklejaniem, mocowania śrubowe).

kabiny prysznicoweDla klientów, którzy w swoich łazienkach nie stosują typowych kabin prysznicowych wykonujemy ze szkła hartowanego zabudowy pryszniców oraz ściany działowe. Systemy te oparte są na sprawdzonych okuciach i spełniają wszelkie normy wytrzymałości. Coraz większą popularnością cieszy się szkło hartowane, malowane pod prysznicem zamiast glazury. Zapewnia to elegancki wygląd i ułatwia czyszczenie (brak fug). W łazienkach stosuje się wiele rozwiązań związanych ze szkłem, wykonujemy blaty z umywalkami, szafki łazienkowe, półki, zamykamy wnęki łazienkowe drzwiczkami z luster i szkła itp.

szkło w kuchniZastosowań szkła w kuchni jest naprawdę wiele. Szklane panele pomiędzy szafkami, blaty na stoły, półki czy drzwiczki do szafek. Szklane panele między szafkami wykonujemy ze szkła o różnych grubościach, mogą być przeźroczyste, matowe lub lakierowane (dowolny kolor), z dowolną grafiką, hartowane, na dystansach.

Szklenie okien i drzwi wewnętrznychPosiadamy w sprzedaży szkło ornamentowe, dzięki czemu zachowasz prywatność. Do wyboru są różne kolory, wzory, różna jest też przepuszczalność światła.

szklenie okien i drzwi zewnętrznychSzyby zespolone, pakiety dwu i trzyszynowe, szyby ochronne bezpieczne, szyby o zwiększonej odporności na włamanie. Bezpieczeństwo to priorytet dlatego zajmujemy się też wymianą takich szyb. Posiadamy w ofercie pakiety z argonem dzięki czemu twoje okna i drzwi będą bardziej energooszczędne.

balustrady

Wykonujemy balustrady całoszklane, na profilach (szynach), w metalowej konstrukcji. Coraz większą popularnością cieszą się balustrady całoszklane montowane na rotulach. Balustrady takie stwarzają poczucie lekkości i zawiśnięcia w powietrzu. Balustrady wykonujemy ze Szkła hartowanego, laminowanego oraz hartowanego i laminowanego jednocześnie.

Tablice, Postumenty, elementy reklamoweSzkło doskonale nadaje się tego typu ekspozycje. Szkło jako materiał budowlany stwarza wręcz nieograniczone możliwości zastosowania.

POZA TYM OFERUJEMY

underline

Witamy na naszej stronie!


Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem fachowców w zakresie obróbki i montażu szkła.
Współpracujemy z architektami wnętrz, firmami budowlanymi, zakładami stolarskimi i ślusarskimi.
Naszymi klientami są przedsiębiorstwa (biura, lokale gastronomiczne, gabinety, sklepy, galerie handlowe), klienci indywidualni (domy, mieszkania, sauny) oraz obiekty użyteczności publicznej (szkoły, przychodnie, urzędy itp)
Jesteśmy w stanie sprostać wymogom każdego klienta, a indywidualne zlecenia to nasza specjalność